Výhody ERP systému

Twist Inspire je propracovaný ERP systém, jehož funkce automatizují rutinní práci a přinášejí úsporu času. Propracovaný datový model poskytuje dokonalý přehled o stavu všech činností a hospodaření v podniku. Obsahuje připravená řešení pro různé typy podniků.

Úvodní menu systému Úvodní menu systému

Propracovaný analytický a funkční model

ERP systém Twist Inspire integruje a automatizuje velké množství podnikových procesů. Jeho funkce jsou zaměřeny na zvyšování efektivity a poskytování přesných informací v jednotlivých pracovních postupech.

Pokročilé zpracování dat

Prací v ERP systému je postupně vytvářena rozsáhlá databáze s historií všech podnikových informací. Speciální definiční nástroj zajišťuje snadný přístup k vybraným datům, včetně zobrazení dalších souvislostí v systému.

Uživatelsky přívětivé ovládání

Schéma obchodních operacíS Twist Inspire se Vám bude dobře pracovat. Vyniká příjemným designem a srozumitelným ovládáním. Základní navigace v systému je připravena na HTML stránkách s grafickými ikonami a popisy nabízených funkcí.

Otevřená komunikace s jinými systémy

Twist Inspire je otevřený ERP software, který bez problémů komunikuje i s jinými systémy, pomocí programovatelných XML šablon. Tyto šablony definují jednotlivé kroky při výměně dat nebo jejich sdílení.

Úpravy na míru dle přání zákazníka

Schéma účetních operací ERP systém Twist Inspire lze upravit na míru. Pro přípravu úprav využíváme naše speciální vývojové prostředí Twist Designer, které umožňuje efektivně naprogramovat úpravy systému podle individuálních potřeb zákazníka. Současně také zaručujeme údržbu všech úprav v nových verzích Twist Inspire.

Moderní technologie

Twist Inspire je profesionální ERP software nabitý nejmodernějšími technologiemi. Jedná se o aplikace typu klient-server, který pracuje nad Microsoft SQL serverem 2005 nebo 2000. Je důsledně vyvíjen jako tzv. „tenký klient - tlustý server". Všechny operace s daty probíhají výhradně na serveru, s maximálním využitím pokročilé funkčnosti Microsoft SQL serveru 2005.

Proč spolupracovat s námi

Využijte výhody a spolupracujte přímo s autory ERP systému. Známe přesně každý detail našeho produktu a jsme tedy schopni reagovat rychle a pružně na podněty a potřeby našich zákazníků.

Jaké další výhody oceníte u ERP systému Twist Inspire?

 1. Twist Inspire je český výrobek, je od základu navržen pro zdejší podmínky a legislativu; není zatížen roubováním zahraničního systému na český trh.
 2. Twist Inspire komunikuje v cizích jazycích - anglicky, německy, slovensky a italsky. Vedení zahraničních firem jej může používat bez složitého překládání a vysvětlování.
 3. Twist Inspire Vám za Vaše peníze přinese kvalitu a vlastnosti, které v dané třídě budete jen těžko hledat.
 4. Twist Inspire poroste s Vámi, je to program, který uživatelé po letech provozu nemusí měnit a také jej nemění.
 5. Twist Inspire Vám poskytne informace, které opravdu potřebujete pro běžný provoz i pro strategické řízení firmy. Snadno si vyberete z obrovského množství dat, které Inspire obsahuje, a výsledek si zobrazíte v podobě, která Vám vyhovuje.
 6. S Twist Inspire můžete pracovat přes Internet, nemusíte sedět v kanceláři s místní sítí. S firemními daty můžete pracovat na pobočce, doma, v kavárně, v hotelu
 7. Správa Twist Inspire je jednoduchá. Způsob instalace a údržba, stejně jako přenos dat na jiný server nebude problémem pro Vašeho IT pracovníka.
 8. Přečtěte si více o našich jednotlivých službách a podívejte se, proč zvolit spolupráci s námi. Rádi zodpovíme jakýkoliv váš dotaz a především - připravíme pro vás řešení na míru.

Zajímá vás, jaké moduly Twist Inspire jsme schopni implementovat do vašeho podnikového informačního systému? Přečtěte si, jakým firmám umíme ERP systém přízpůsobit na míru a jaké technické požadavky systém má.

Poptávkový formulář


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné


Ke stažení

Vybíráme z referencí

 • Audico
 • EkoKom
 • Daňová a účetní kancelář DUK HC
 • Megum
 • Kovostroj Bohemia
 • PPD

všechny reference

Řekli o nás

 • Naše společnost se zabývá správou a vymáháním pohledávek. Účetní program TWIST INSPIRE od firmy Beep, s. r. o. používá od roku 2008. Systém je velmi přehledný, není problém se v něm orientovat, práce v něm je jednoduchá a lze se ji v krátké době naučit. Je možné využívat různá automatická přednastavení a předkontace, kopírování textů i položek, automatické stahování bankovních výpisů. To vše práci velmi urychluje a ulehčuje. Také dobře funguje propojení s ostatními informačními systémy, které naše společnost používá. Nesmíme opominout ani péči a podporu, se kterou Vaši zaměstnanci řeší rychle a operativně případné problémy nebo aktuální úpravy programu k naší plné spokojenosti. Ve své praxi jsem se setkala již s řadou různých účetních systémů a programů, ale TWIST INSPIRE mohu klidně doporučit i ostatním uživatelům.

  Jana Křepelková účetní Profidebt, s.r.o.