Nová verze Twist Inspire pro rok 2011 připravena

Nová verze informačního systému Twist Inspire obsahuje pokročilé funkce, ve kterých jsme se zaměřili na zjednodušení práce v jednotlivých modulech a poskytování informací o trendech zejména v účetnictví a hospodaření středisek, zakázek a kategorií.

Novinky ERP systému Twist Inspire pro 2011

Novými funkcemi, které zjednodušují práci jsou např. přímé ověření zákazníka v insolvenčním rejstříku IRIS, zakládání karet zákazníků importem ze systému ARES, zobrazování adres na Google Maps a další.

Pokročili jsme v elektronické komunikaci s úřady a obchodními partnery. Výkazy přiznání DPH, Souhrnné hlášení, výkazy INTRASTAT lze na jedno kliknutí posílat na portál daňové správy. Veškeré obchodní doklady (nabídka, objednávka, záloha, dodací list, kupní smlouva, faktura, apod.) můžete posílat emailem ve formátu PDF a současně je program uloží do uspořádaného elektronického archivu. Pro efektivní komunikaci obchodních partnerů navzájem máme připraveny exporty a import dokladů ve tvaru EDI (electronic data interchange). Máme zpracované řešení pro desítky obchodních řetězců.

Jako další úkol nové verze jsme si uložili zapracovat vyhodnocení trendů. Sledování trendů ukazuje u partnerů roční obraty a jejich meziroční nárůst nebo pokles, rozložení ročních obratů do měsíců, v modulu účetnictví je každý účet doplněn o zobrazení rozpočtu a loňského stavu ke zvolenému období a procentního nárůstu / poklesu, které jsou barevně odlišeny. Toto vyhodnocení je připraveno také pro sledování středisek, zakázek a účetních kategorií.

Nová verze TWIST INSPIRE je instalována všem našim zákazníků v rámci naši celoroční podpory na naše náklady.

Na závěr výjádření jednoho z prvních uživatelů nové verze...

"Nová verze programu Twist Inspire z mého pohledu uživatele velice podařila. Tato verze přináší nejen velkou časovou úsporu, ale také zjednodušení práce např. při ověřování potřebných údajů z insolvenčního rejstříku, při zavedení nového partnera, hlídání nezaúčtovaných dokladů, apod. Líbí se výrazné barevné rozlišení a porovnání meziroční změny stavů a obratů účtů v procentech. Nebudu a ani nemohu vyjmenovávat veškeré klady. Vše co jsem stačila již vyzkoušet, mi bylo přínosem.

Děkujeme Vám za příjemný, ochotný, odborný a trpělivý přístup všech zaměstnanců firmy Beep a pomoc při řešení našich požadavku a dotazů."

Dagmar Žílová - účetní společnosti Finntrading

Vybíráme z referencí

  • HSH
  • EkoKom
  • Kratoska
  • Nordglass
  • REKG
  • Glatzová & Co., s.r.o.

všechny reference

Řekli o nás

  • Společnost REFIN, spol. s r.o. se zabývá poskytováním komplexních účetních a daňových služeb. Účetní software Twist Inspire (dříve Twist) od firmy Beep používáme již od roku 1996. Za tuto dobu jsme měli dost příležitostí prověřit fungování a spolehlivost tohoto systému při poskytování služeb klientům z různých oborů podnikání. Twist Inspire je společně s kvalifikací a zkušenostmi našich zaměstnanců základním předpokladem zajištění trvale vysoké kvality a spolehlivosti našich služeb. Oceňuji zejména schopnost firmy Beep přizpůsobit fungování systému konkrétním potřebám uživatele, vytvořit speciální výstupy z účetnictví, případně přejímání dat z jiných systémů. Uživatelsky příjemné prostředí Twist Inspire považujeme již za samozřejmost, stejně tak jako pružnost firmy Beep při implementaci neustálých změn daňové a účetní legislativy. Ve své mnohaleté účetní praxi jsem měl možnost seznámit se s řadou účetních programů. Jsem-li požádán o radu při výběru účetního systému, s veškerou odpovědností doporučuji Twist Inspire od firmy Beep.

    Ing. Jan Pšenička, jednatel REFIN, spol. s r.o.